Ja i mój ładowacz Quicke

“Podoba mi się projekt ramienia wysięgnika dzięki niemu mam niesamowitą widoczność. Udźwig ładowadza jest również ważny. Quicke posiada te zalaty i wiele więcej. To jest mój trzeci ładowacz Quicke.” - Bill Sauer, Niagara Falls, Kanada

Podziel się również opinią o Quicke!

Twoje ładowacze czołowe

Quicke nie idzie na kompromis w jakości. Nieważne czy potrzebujesz najlepszego ładowacza, czy najlepszej ekonomicznej wersji ładowacza na świecie, jest Quicke, który zaspokaja Twoje potrzeby. Kliknij i wybierz jeden z najnowszych modeli.

Zobacz prospekt Quicke Dimension

Zobacz prospekt Q200

LCS EasyDrive

Teraz, w końcu, pojawia się tania eletryczna alternatywa do joysticka mechanicznego. Dla wymagających rolników którzy pragną wygodniejszego electronicznego joysticka, ale nie potrzebują wszystkich dostępnych funkcji.

Więcej o EasyDrive 
Archiwum wadomości

LCS™

System sterowania ładowaczem LCS, wprowadza przełom w dziedzienie ładowaczy czołowych. Nowy system łączy w sobie kilka najważniejszych osiągnięć technicznych, które tworzą zupełnie nowy poziom użyteczności, skuteczności i bezpieczeństwa.

Więcej o LCS

Pomoc i Serwis

Ålö & Quicke oferuje na całym świecie doskonałe wsparcie produktu. Wsparcie udzielane jest przez lokalnego dealera.

Znajdź swojego lokalnego dealera

Części

Z oryginalnymi częściami Quicke zawsze możesz być pewnien otrzymania części zamiennych, które zostały przetestowane i są optymalne jakościowo.

Katalogi części

Katalogi i prospekty

Zgubiłeś instrukcję?                           Chcesz wiedzieć jak coś zrobić? Instrukcje ładowaczy czołowych , akcesorii  i osprzętu są tutaj.

Ściągnij katalog
Ściągnij prospekt o  Quicke
Ściągnij prospekt o osprzęcie
Ściągnij prospekt o LCS

Stworzone w Ålö

W 1940 Alo wymyślił i wyprodukował pierwszy ładowacz. Jeteśmy zobowiązani do tworzenia najlepszych ładowaczy w historii. Znajdź nas w Umeå.

Odwiedź alo.se